نرم افزار بیمه آسا

نرم افزار تخصصی حسابداری بیمه آسا

از نکات بارز این نرم‌افزار که باعث تمایز آن با سایر نرم افزار های مشابه شده است ،
نیاز سنجی قبل از شروع پروژه طراحی و برنامه نویسی بوده که در این مرحله ضمن تهیه پرسشنامه جهت نیاز سنجی از مسئولین نمایندگی های بیمه ایران ، تعداد زیادی از نرم افزار های موجود عیب یابی و نواقص شناسایی شده ،در نرم افزار آسا ☂بر طرف گردیده است.
در نرم افزار آسا تلاش شده است تا در صورت امکان تمامی اسناد به صورت اتومات انجام شود .
در همین راستا ، کاربران می توانند با تهیه فایل اکسل از پرتال بیمه ایران به راحتی تمام از بخش امکانات ،اطلاعات اشخاص و بیمه نامه ها را فراخوانی کنند.
قابلیتی که که تاثیر به سزایی در سرعت ورود اطلاعات دارد چرا که نماینده می تواند اطلاعات چندین ساله بیمه گذاران را در کمتر از دقیقه در نرم افزار فراخوانی کند .
بعد از ورود اطلاعات از اکسل به نرم افزار ، جدول اقساط به صورت اتومات تشکیل و می توان عملیات مربوط به اقساط را انجام داد.
در این بخش، اقساط مربوطه ،به دو بخش قسط بیمه ایران و قسط مشتری به نمایندگی تفکیک می شود‌‌ که حالت های  مختلف دریافت و پرداخت به صورت خودکار قابل انجام است.
از دیگر وجه تمایز آسا با سایر نرم افزار ها می توان به محاسبه خودکار و دقیق کارمزد ها اشاره کرد که بمحض پرداخت حق بیمه به بیمه ایران محاسبه می شود .همین طور در صورت داشتن بازاریاب ، محاسبه اتوماتیک هزینه حقوق بازاریاب قابل انجام است .
همزمان با انجام هر سند اتومات ، انواع مختلف گزارشات قابل تهیه است که می توان به سود و زیان ، تراز آزمایشی ، تراز نامه و گزارش های بانکها، هزینه و درآمد ها اشاره کرد.
در نمایندگی ها بحث یادآوری ها و هشدار ها از اهمیت زیادی برخوردار است .به همین دلیل نرم افزار حسابداری بیمه آسا مجهز به سیستم هوشمند یادآوری های اقساط و چک ها و …. می باشد .
قابلیت ایجاد چندین کاربر و تعیین سطوح دسترسی از ویژگی های دیگر این نرم افزار است.
تیم مدیریتی آسا در راستای سیاست حمایت از مشتری پنل اس ام اس خدماتی را به صورت رایگان در نرم افزار قرار داده است تا تاریخ های سر رسید چک و اقساط و  سایر  پیام ها را  از قبیل تبریک تولد به مشتریان قابل ارسال باشد.
همانندسایر نرم افزار های موجود ، کد های حسابداری ، تعریف حساب ها، اسناد دریافتنی و پرداختنی و …. در نرم افزار آسا موجود است .
امنیت بالا? در سیستم حسابداری بیمه آسا☂ قابل توجه است تمام اطلاعات نماینده در سیستم خود نماینده و یا در صورت درخواست در فضای مجازی اختصاصی در هر جایی  قابل دسترسی و هیچ گاه اطلاعات از بین نمی رود.
در شرکت آسا مشاوره مالی و بیمه  جهت راه‌اندازی سیستم های مالی نحوه افتتاح حساب و بستن حسابهای مالی نیز خدمات ارائه می گردد.
گروه نرم افزاری بیمه آسا
جهت پذیرش پیشنهادات و رفع مشکلات
بیمه و مدیریت فروش :
آیدی تلگرام:
@saleasa
تلفن تماس :
09360334793
گروه نرم افزاری بیمه آسا
جهت پذیرش پیشنهادات و رفع مشکلات حسابداری :
آقای علی جواد اسلام زاده
آیدی تلگرام :
@acc_asa
تلفن تماس :
09352616689
☂ گروه نرم افزاری بیمه آسا
جهت مشکلات نرم افزاری:
خانم مهندس ندا تاجی
آیدی تلگرام
@soft_asa
تلفن تماس:
۰۹۳۷۶۸۷۵۹۴۱